Xerox Everyday Yellow Toner ers. HP CF542A
Funktioner
| Kapabilitet | LaserJet Pro M254 LaserJet Pro M281 LaserJet MFP M280 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 1300 Sider |
| Farve toner sideydelse | 1300 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | HP CF542A/CRG-054Y |
| OEM-kode | CF542A |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 325 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 730 g |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |