Xerox Everyday Reman. Toner ers. HP CF210X
Funktioner
| Kapabilitet | Canon imageCLASS MF628 Canon imageCLASS MF8050 Canon imageCLASS MF8080 Canon imageCLASS MF8280 Color LaserJet CM1312 MFP Color LaserJet CM1415 Color LaserJetCP1515N Color LaserJetCP1518N LaserJet Pro CP1525 Color LaserJet CP1215 Color LaserJet CP1217 LaserJet Pro 200 M251 LaserJet Pro 200 MFP M276 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2400 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | HP 131X |
| OEM-kode | CF210X |
| Oprindelsesland | Kina |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 30 - 70% |
| Driftstemperatur (T-T) | 17 - 25 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 35 - 85% |
Vægt & størrelser
| Vægt | 628 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt (efter britisk standard) | 0,816 kg (1.8 Pund) |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 109,2 x 320 x 109,2 mm (4.3 x 12.6 x 4.3") |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 840 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Certificering | RoHS, REACH SVHC, CE MARK STMC, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8443,99,1000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 15 stk |