Xerox Everyday Black Toner ers. HP W2070A
Funktioner
| Kapabilitet | Laser 150 Laser MFP 178 Laser MFP 179 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 1000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | HP 117A |
| OEM-kode | W2070A |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Vægt | 642 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 165 mm |
| Pakkedybde | 355 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 810 g |
Logistik data
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |