Xerox Everyday Black Toner ers. HP W1106A
Funktioner
| Kapabilitet | Laser 107 Laser MFP 135 Laser MFP 137 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 1000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | W1106A |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 740 g |
Logistik data
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |