Xerox Everyday Black Toner ers. HP CF294X
Funktioner
| Kapabilitet | LaserJet Pro M118 LaserJet Pro MFP M148 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2800 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | CF294X |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 325 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 590 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |