Xerox Everyday Black Toner ers. HP CF259X
Funktioner
| Kapabilitet | LaserJet Pro M304 LaserJet Pro M404 LaserJet Pro MFP M428 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 10000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | HP 59X |
| OEM-kode | CF259X |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 90 mm |
| Pakkevægt | 1,34 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |