Xerox Everyday Black Toner ers. HP CF226X
Funktioner
| Kapabilitet | Canon imageCLASS LBP214 Canon imageCLASS LBP215 Canon imageCLASS LBP424 Canon imageCLASS LBP426 Canon imageCLASS LBP429 LaserJet Pro M402 LaserJet Pro M426 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 9000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | CF226X |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkevægt (efter britisk standard) | 1,32 kg (2.9 Pund) |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 149,9 x 350,5 x 238,8 mm (5.9 x 13.8 x 9.4") |
| Pakkebredde | 245 mm |
| Pakkedybde | 355 mm |
| Pakkehøjde | 155 mm |
| Pakkevægt | 1,38 kg |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |