Xerox Everyday Black Toner ers. HP CE400X
Funktioner
| Kapabilitet | Color LaserJet M551 Color LaserJet Pro M570 MFP Color LaserJet M575 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 11000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | CE400X |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 365 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 1,36 kg |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |