Xerox Everyday Black Toner ers. Brother TN248XLBK
Funktioner
| Kapabilitet | DCP-L3520CDWE DCP-L3560CDW HL-L3220CWE HL-L3240CDW HL-L8230CDW HL-L8240CDW MFC-L3740CDWE MFC-L3760CDW MFC-L8340CDW MFC-L8390CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 3000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | TN248XLBK |
| Oprindelsesland | Holland |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 340 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 560 g |
| Pakketype | Kasse |