Xerox Everyday Black Toner ers. Brother TN-3430
Funktioner
| Kapabilitet | DCP-L5500 HL-L5000 HL-L5100 HL-L5200 HL-L6250 HL-L6300 HL-L6400 HL-L6450 MFC-L5700 MFC-L5750 MFC-L6750 MFC-L6800 MFC-L6900 MFC-L6950 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 3000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | TN-3430 |
| OEM-kode | TN-3430 |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 95 mm |
| Pakkevægt | 960 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |