Toner Black
Funktioner
| Kapabilitet | ECOSYS M2040dn, ECOSYS M2540dn, ECOSYS M2640idw |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 7200 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 280 mm |
| Højde | 100 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |