Toner Black
Funktioner
| Kapabilitet | FS-1120D, FS-1120DN |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 2100 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Produktfarve | Sort |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 185 mm |
| Højde | 125 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Farve | Ingen |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC 19798 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |