Samsung CLT-W406
sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner
Funktioner
| Kapabilitet | CLP-360, 365, 365W / Xpress C410W, C460W, C460FW / CLX-3300, 3305, 3305W; CLP-360, 365, 365W / Xpress C410W, C460W, C460FW / CLX-3300, 3305, 3305W; CLP-360, 365, 365W / Xpress C410W, C460W, C460FW / CLX-3300, 3305, 3305W |
| Antal pr. pakke | Ja; 1 stk |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul; Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Samsung; Samsung; Samsung |
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90%; 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 30 °C; 10 - 30 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C; -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 129 mm; 129 mm |
| Pakkedybde | 127 mm; 127 mm |
| Pakkehøjde | 56 mm; 56 mm |
| Pakkevægt | 120 kg; 200 g; 200 g |
Andre funktioner
| Farve | Ja |
| UNSPSC-kode | 44103120 |
| Udskrivningsteknologi | Laser; Laser; Laser |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Flaske til affaldstoner |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |