MediaRange
sort - kompatibel - tonerpatron (alternativ til: HP Q2612A)
Funktioner
| Kapabilitet | HP LaserJet 1010, 1012, 1015, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3052, 3050, 3055, M1319, M1005 Canon LBP 2900, 3000 / Fax L95, 100, 120, 140, 160 / MF4100, 4120, 4122, 4130, 4140, 4150, 6570 / ICMF 4150, 4350, 4690, 4270, 4320d, 4322d, 4322dG, 4330d, 4330dG / I-Sensus MF-4018 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2000 Sider |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Patron retur og genbrug | Nej |
| OEM-kode | T2612 |
| Produktfarve | Hvid |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 320 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 135 mm |
| Pakkevægt | 1.03 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Mindste ordremængde | 2 stk |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Brugsanvisning for genbrug | Nej |
Logistik data
| EUR-palle vægt | 336 kg |
| Antal pr. EUR-palle | 312 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 330 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 210 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 145 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2.06 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |