Kyocera Toner TK-5240C TK-5240 1T02R7CNL0 Niebieski
Funktioner
| Kapabilitet | ECOSYS M5526cdw, ECOSYS M5526cdn |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Farve toner sideydelse | 3000 Sider |
| Omtrentlig sidemængde (farve/CMY, ISO/IEC 19798) | 3000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| OEM-kode | 1T02R7CNL0 |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Højde | 120 mm |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 414 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 584 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 286 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 36 stk |