Katun Business Colour
sort - kompatibel - tonerpatron
Funktioner
| Kapabilitet | MX 4071 EU, MX 4061 EU, MX 3560 V, MX 3060 V, MX 3050 V, MX 3070 N, MX 3550 V, MX 3561, MX 4050 V, MX 4070 N, MX 6050 V, MX 3570 N, MX 6070 V, MX 3070 V, MX 3570 V, MX 4071, MX 5070 V, MX 4070 V, MX 4050 N, MX 3550 N, MX 3050 N, MX 3061 EU, MX 4060 N, MX 3071 EU, MX 2651 EU, MX 3051 EU, MX 4060 V, MX 4051 EU, MX 4061, MX 2651, MX 3551 EU, MX 3061, MX 3051, MX 3561 EU, MX 3560 N, MX 5070 N, MX 6050 N, MX 5051, MX 6070 N, MX 5050 N, MX 6071, MX 6051, MX 5071, MX 3551, MX 3071, MX 4051, MX 3571, MX 3060 N, MX 2630 N |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | Ja |
| Sort toner sideydelse | 40000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Skarp |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
Vægt & størrelser
| Vægt | 872 g |
Emballeringsdata
| Pakkevolumen | 4264.2 cm³ |
| Pakkebredde | 103 mm |
| Pakkedybde | 552 mm |
| Pakkehøjde | 75 mm |
| Pakkevægt | 1.37 kg |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50821831109749 |
| Palle nettodybde | 1200 mm |
| Palle nettobredde | 1000 mm |
| Palle nettovægt | 492.97 kg |
| Palle nettohøjde | 1760 mm |