Katun 50644 tonerpatron 1 stk Kompatibel Magenta
Funktioner
| Kapabilitet | Kyocera Mita TASKALFA 2552 CI Kyocera Mita TASKALFA 2553 CI |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 0 Sider |
| Farve toner sideydelse | 12000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
Vægt & størrelser
| Vægt | 178 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 84 mm |
| Pakkedybde | 624 mm |
| Pakkehøjde | 82 mm |
| Pakkevægt | 564 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |