Toner Collection Unit
Funktioner
| Kapabilitet | HP Color LaserJetCM3530/CP3525/500-farve M551-forsyningskit fungerer sammen med: HP LaserJet E55040, E57540, M553, M577 HP LaserJet Enterprise M552, M553, M554, M555, M577, M578 HP LaserJet Flow E52545, E57540, M577; HP Color LaserJetCM3530/CP3525/500-farve M551-forsyningskit fungerer sammen med: HP LaserJet E55040, E57540, M553, M577 HP LaserJet Enterprise M552, M553, M554, M555, M577, M578 HP LaserJet Flow E52545, E57540, M577 |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 54000 Sider |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Side kapacitet | 54000 Sider |
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C; 0 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 60%; 20 - 60% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 27 °C; 15 - 27 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 339 mm; 339 mm |
| Dybde | 100 mm; 100 mm |
| Højde | 40 mm; 40 mm |
| Vægt | 140 g; 140 g |
Emballeringsdata
| Pakkelængde | 8,1 cm |
| Pakkebredde | 584 mm; 584 mm |
| Pakkedybde | 81 mm; 81 mm |
| Pakkehøjde | 139 mm; 139 mm |
| Pakkevægt | 900 g; 900 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103120 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | HP Color LaserJet Toner Collection Unit; Installationsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 2223 mm; 1200 x 1000 x 2223 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 32 stk; 32 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk; 4 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk; 5 stk |
| Produkter pr. palle | 20 stk; 20 stk |
| Pallens bruttobredde | 120 cm; 120 cm |
| Pallens bruttolængde | 100 cm; 100 cm |
| Pallens bruttohøjde | 2,22 m; 2,22 m |
| Pallens bruttovægt | 313 kg; 313 kg |