Toner Cartridge 9000sh BLK, HP
Funktioner
| Kapabilitet | HP LaserJet 4600, 4650 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 9000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| OEM-kode | C9720A |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 16% |
| Produktfarve | Sort, Blå, Hvid |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Oprindelsesland | Japan |
| HP segment | Forretning |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 147 mm |
| Dybde | 390 mm |
| Højde | 247 mm |
| Vægt | 1,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkelængde | 14,7 cm |
| Pakkebredde | 390 mm |
| Pakkedybde | 147 mm |
| Pakkehøjde | 247 mm |
| Pakkevægt | 1,9 kg |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1176 x 978 x 1126 mm |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 16 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallestørrelse (EU) | 1176 x 780 x 1137 mm |
| Antal stablede paller | 4 stk |
| Pallens bruttovægt | 165 kg |
| EUR-palle vægt | 140 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 80 stk |
| Produkter pr. palle | 80 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 64 stk |