HP CLT-C404S
cyan - original - tonerpatron (ST966A)
Funktioner
| Kapabilitet | Xpress C430, C430W, C432, C433, C432W, C433W, C480, C480W, C480FW, C480FN, C482, C483, C482W, C483W, C482FW, C483FW |
| Antal pr. pakke | Ja |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Farve toner sideydelse | 1000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| OEM-kode | ST966A |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Forretning, Hjem |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 181 mm |
| Dybde | 387 mm |
| Højde | 79 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 387 mm |
| Pakkedybde | 181 mm |
| Pakkehøjde | 79 mm |
| Pakkevægt | 820 kg; 820 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Farve | Ja |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatron |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |