HP 55A
sort - original - LaserJet - tonerpatron (CE255A)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 55-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M521; HP 55-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M521 |
| Antal pr. pakke | Ja |
| Antal sorte tonerpatroner | Ja |
| Sort toner sideydelse | 6000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| OEM-kode | CE255A; CE255A |
| Overall recycled content | 37% |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina, Japan, Frankrig |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 395 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Højde | 261 mm |
| Vægt | 1,25 kg |
| Dimensioner (BxDxH) | 395 x 160 x 261 mm |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 395 x 160 x 261 mm |
| Pakkebredde | 395 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 261 mm |
| Pakkevægt | 1,82 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Tom vægt | 1,24 kg |
| Farve | Nej |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1193 mm |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 16 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Antal stablede paller | 4 stk |
| Pallestørrelse (EU) | 1140 x 800 x 1193 mm |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 14 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 14 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 72 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 72 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 56 stk |
| Pallens bruttovægt | 122,4 kg |
| EUR-palle vægt | 122,4 kg |