HP 26X
Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (CF226X)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 26-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M402, M426; HP 26-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M402, M426 |
| Antal pr. pakke | Ja |
| Antal sorte tonerpatroner | Ja |
| Sort toner sideydelse | 9000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Høj; Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | CF226X; CF226X |
| Oprindelsesland | Japan, USA |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 362 mm |
| Dybde | 102 mm |
| Højde | 227 mm |
| Vægt | 930 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 362 mm |
| Pakkedybde | 102 mm |
| Pakkehøjde | 227 mm |
| Pakkevægt | 1,23 kg |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | LED; Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1098 x 942 x 1279 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 186,1 kg (410.3 Pund); 186,1 kg (410.3 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1097,3 x 942,3 x 1280,2 mm (43.2 x 37.1 x 50.4"); 1097,3 x 942,3 x 1280,2 mm (43.2 x 37.1 x 50.4") |
| Pallestørrelse (EU) | 1100 x 740 x 1057 mm |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 16 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 27 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 21 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 135 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 135 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 84 stk |
| Pallens bruttovægt | 186,6 kg |
| EUR-palle vægt | 123,8 kg |