DV512K Developer
Funktioner
| Kapabilitet | KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554 |
| Mærke kompatibilitet | Konica Minolta |
| Oprindelsesland | Japan |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Højde | 8 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Vægt | 210 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 220 g |
| Antal | 1 |
| Pakkedybde | 67 mm |
| Pakkehøjde | 165 mm |
| Pakkebredde | 180 mm |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Mindste ordremængde | 1 stk |