Brother TC-4
tapeskærer for printer
Funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Kapabilitet | Brother PT-1000, PT-1010, PT-1100, PT-1120, PT-1130, PT-1160, PT-1170, PT-1190, PT-1200, PT-1280, PT-200, PT-D200, PT-D200VP, PT-D200BT, PT-D200DA, PT-D200MA, PT-D200SA, PT-E100, PT-H100, PT-D200WNVP, PT-H105, PT-H105WN, PT-E100VP |
Vægt & størrelser
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 90 mm |
| Vægt | 4 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 11 g |
Tekniske detaljer
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 1600 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 16 stk |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 160 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallens bruttohøjde | 11,6 cm |
| Pallens bruttovægt | 40,4 kg |