Drum Kit Pages 50.000
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Kapabilitet | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
| Type | Original |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Multipakke | Ingen |
| Side kapacitet | 30000 Sider |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 423 mm |
| Dybde | 225 mm |
| Højde | 453 mm |
| Vægt | 1,64 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 2,67 kg |
Tekniske detaljer
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallens bruttohøjde | 16,9 cm |
| Pallens bruttovægt | 93,2 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 28 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Produkter pr. palle | 28 stk |