Brother DR6000
original - tromlekit
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Kapabilitet | FAX-8360PLT, FAX-8360P, MFC-9880, MFC-9860, MFC-9660, HL-P2500, HL-1470N, HL-1450, HL-1440, HL-1430, HL-1230, MFC-9870, MFC-9850, MFC-9760, MFC-9750, FAX-8750P, MFC-9650, FAX-8350P, HL-1270N, HL-1250, HL-1240, HL-1030 |
| Type | Original |
| Side kapacitet | 20000 Sider |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 200 mm |
| Dybde | 118 mm |
| Højde | 358 mm |
| Vægt | 510 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 360 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 850 g |
Tekniske detaljer
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallens bruttohøjde | 17,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 138 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Lag pr. palle | 12 stk |
| Produkter pr. palle | 180 stk |