HP 304XL
Højtydende - farve (cyan, magenta, gul) - original - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | HP 304-blækpatroner fungerer sammen med: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 5020, 5030, 5032 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 7 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 300 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| OEM-kode | 304XL |
| Oprindelsesland | Kina, USA, Malaysia |
| HP segment | Forretning |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 50 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | Blækpatron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Produkter pr. palle | 2160 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
| Pallens bruttovægt | 164,1 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |