HP 301
2 pakker - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | HP 301-blækpatroner fungerer sammen med: HP DeskJet 2540 |
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Sort blæk volumen | 3 ml |
| Farve blæk volumen | 3 ml |
| Sort blæk sidekapacitet | 170 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 150 Sider |
| Type | Original |
| Blæk type | Farvestofbaseret blæk/pigmentbaseret blæk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Multipakke |
| OEM-kode | N9J72AE |
| Oprindelsesland | Malaysia |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 65% |
| HP segment | Forretning |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 117 mm |
| Dybde | 38 mm |
| Højde | 157 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 117 mm |
| Pakkedybde | 38 mm |
| Pakkehøjde | 157 mm |
| Pakkevægt | 80 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | Blækpatroner |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Produkter pr. palle | 1080 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 45 stk |
| Pallens bruttovægt | 127 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,38 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| EUR-palle vægt | 127 kg |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 9 stk |
| Pallestørrelse (EU) | 1200 x 800 x 1032 mm |
| Antal pr. EUR-palle | 1080 stk |