HP 300 Series Photo Starter Pack
1 - farve (cyan, magenta, gul) - printpatron (papirkit)
Funktioner
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| BCP-boblegrafikfarve | Blå, Magenta, Gul |
| Finish type | Glans |
| Type | Original |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Skrivehoved skår | 1,42 cm (0.56") |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Printmateriale, lagerholdbarhed | 1.5 År |
| Farve | Ja |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 59 - 90 °F; 15 - 32 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 126 mm |
| Dybde | 62 mm |
| Højde | 211 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Medieark pr. pakke | 50 ark |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 126 x 62 x 211 mm; 126 x 62 x 211,1 mm (4.96 x 2.44 x 8.31") |
| Pakkevægt (efter britisk standard) | 0,331 kg (0.73 Pund) |
| Pakkevægt | 330 g |
Andre funktioner
| Vægt (efter britisk standard) | 0,245 kg (0.54 Pund) |
| Vægt printer medie | 250 g/m² |
| Print hoved dyser | 336 |
| Kompatible blæktyper, forsyninger | Dye-based |
| Størrelse | 12,6 cm (4.96") |
| Kun detail | N |
| Tekniske funktioner | Print photos you’ll be proud of - Original HP inks deliver brilliant, enduring colour. Skip the trip to the store – save time and money when you print what you want when you want. Print 50 glossy, 10 x 15-cm photos from home, using a low-cost photo starter pack. Ensure beautiful photos; HP Photo Starter Packs match the right ink with the right paper. Print lab-quality photos at home for less than it costs to purchase ink and photo paper separately*. |
| Blækdråbe | 13.8 pl |
| Blækpatron volumen (metrisk) | 4 ml |
Logistik data
| Kasse eller udvendig hovedpapkasse vægt | 2,98 kg |
| Antal kasser eller hovedpapkasser | 8 stk |
| Kasse eller udvendig hovedpapkasse dimensioner (BxDxH) | 15,08 x 10,91 x 6,34 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 949 mm |
| Produkter pr. palle | 320 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 40 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Pallens bruttovægt | 144 kg |
| Pallestørrelse (EU) | 1200 x 800 x 949 mm |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 144 kg (317.5 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 800,1 x 948,9 mm (47.2 x 31.5 x 37.4") |