HP 963 Original Ink-blækpatron, sort
Funktioner
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Kapabilitet | HP 963-blækpatroner fungerer sammen med: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sort blæk volumen | 24,09 ml |
| Sort blæk sidekapacitet | 1000 Sider |
| Type | Original |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Singapore, Malaysia |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 119 mm |
| Dybde | 36 mm |
| Højde | 126 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 119 mm |
| Pakkedybde | 36 mm |
| Pakkehøjde | 126 mm |
| Pakkevægt | 90 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 1 patron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Produkter pr. palle | 4800 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 110 stk |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 11 stk |
| Pallens bruttovægt | 478,7 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,03 kg |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 4,03 kg (8.89 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 800,1 x 1193,8 x 1955,8 mm (31.5 x 47 x 77") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 478,7 kg (1055.4 Pund) |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |