Epson 26 Multipack Easy Mail Packaging
4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - blækpatron
Funktioner
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-520 - Epson Expression Premium XP-810 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-710 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-615 - Epson Expression Premium XP-610 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Premium XP-510 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Sort blæk volumen | 6,2 ml |
| Farve blæk volumen | 4,5 ml |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Forsyningstype | Multipakke |
| OEM-kode | C13T26164511 |
| Oprindelsesland | Indonesien |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 480 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946640488 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Produkter pr. palle (UK) | 480 stk |
| Produkter pr. pallelag | 96 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 96 stk |