Epson T1306 Multipack
3 pakker - XL - gul, cyan, magenta - original - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | - WorkForce WF-3520DWF - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson WorkForce WF-3540DTWF - Epson WorkForce WF-3530DTWF - Epson WorkForce WF-3010DW - Epson Stylus SX620FW - Epson Stylus SX525WD - Epson Stylus Office BX935FWD - Epson Stylus Office BX925FWD - Epson Stylus Office BX635FWD - Epson Stylus Office BX630FW - Epson Stylus Office BX625FWD - Epson Stylus Office BX535WD - Epson Stylus Office BX525WD - Epson Stylus Office BX320FW - Epson Stylus Office B42WD |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Farve blæk volumen | 10,1 ml |
| Type | Original |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Forsyningstype | Multipakke |
| OEM-kode | C13T13064022 |
| Oprindelsesland | Kina |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 64 mm |
| Pakkehøjde | 102 mm |
| Pakkevægt | 0,126 g |
| Pakketype | Blister |
Andre funktioner
| Certificering | CE |
Logistik data
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 60 cm |
| Produkter pr. palle | 1360 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Produkter pr. palle (UK) | 1360 stk |
| Produkter pr. pallelag | 136 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 136 stk |
| Mindste ordremængde | 4 stk |