Epson T0712
cyan - original - blækpatron
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | - Stylus CX4300 - Stylus D120 - Stylus D78 - Stylus D91 - Stylus D92 - Stylus DX4000 - Stylus DX4050 - Stylus DX4400 - Stylus DX4450 - Stylus DX5000 - Stylus DX5050 - Stylus DX6000 - Stylus DX6050 - Stylus DX7000F - Stylus DX7400 - Stylus DX7450 - Stylus DX8400 - Stylus DX8450 - Stylus DX9400F - Stylus Office B1100 - Stylus Office B40W - Stylus Office BX300F - Stylus Office BX600FW - Stylus Office BX610FW - Stylus S20 - Stylus S21 - Stylus SX100 - Stylus SX110 - Stylus SX115 - Stylus SX200 - Stylus SX205 - Stylus SX210 - Stylus SX215 - Stylus SX218 - Stylus SX400 - Stylus SX405 - Stylus SX410 - Stylus SX415 - Stylus SX510W - Stylus SX515W - Stylus SX600FW - Stylus SX610FW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 5,5 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 495 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| OEM-kode | C13T07124022 |
| Oprindelsesland | Kina |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 26 mm |
| Pakkehøjde | 102 mm |
| Pakketype | Blister |
Andre funktioner
| Certificering | CE |
Logistik data
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 15 cm |
| Produkter pr. palle | 3400 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Produkter pr. palle (UK) | 3400 stk |
| Produkter pr. pallelag | 340 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 340 stk |
| Mindste ordremængde | 10 stk |