inateck Umhängetasche LB03014 grayblue 36cm * 17cm * 7cm
Funktioner
| Køn | Unisex |
| Materiale | Polyester |
| Produktets hovedfarve | Blå, Grå |
| Materialeoplysninger | 900D |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Justerbare stropper | Ja |
| Antal rum | 2 |
| Antal indvendige lommer | 3 |
| Lukketype | Lynlås |
Vægt & størrelser
| Volumen | 4 L |
| Bredde | 340 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 150 mm |
| Vægt | 360 g |