Grill skladany walizkowy 45x30x35 cm MAESTRO MR-101
Præstation
| Type | Grill |
| Varmekilde | Trækul + brænde |
| Bedste anvendelsesmuligheder | Udendørs |
Design
| Overfladetype | Rist |
| Kogeoverflade | 410 x 290 mm |
| Produktfarve | Sort |
| Madlavningsoverflade form | Rektangulær |
| Husmateriale | Metal |
| Madlavningsoverflade materiale | Krom stål |
Ergonomisk
| Ben | Ja |
| Antal ben | 2 ben |
| Aftageligt grillgitter | Ja |
| Sammenfoldelig | Ja |
| Nem at flytte | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 450 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 350 mm |