Villeroy & Boch Lave Middagstallerken Rund Keramisk Blå
Funktioner
| Produkttype | Middagstallerken |
| Form | Rund |
| Materiale | Keramisk |
| Produktfarve | Blå |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Kan benyttes i mikroovn | Ja |
Vægt & størrelser
| Diameter | 23 cm |
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 235 mm |
| Højde | 26 mm |