OXO Miarka skośna 1l
Funktioner
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Blad, farve | Rustfrit stål |
| Håndtag farve | Sort |
| Håndtag, materiale | Plast |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
Vægt & størrelser
| Højde | 198 mm |
| Dybde | 12,7 mm |
| Bredde | 5 mm |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Blad, farve | Rustfrit stål |
| Håndtag farve | Sort |
| Håndtag, materiale | Plast |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Højde | 198 mm |
| Dybde | 12,7 mm |
| Bredde | 5 mm |