Herlitz
Funktioner
| Produkttype | Frokostbeholder |
| Produktfarve | Turkis |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Form | Rund |
| Anbefalet alder | Barn |
| Anbefalet køn | Dreng/Pige |
| Antal rum | 2 |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Højde | 40 mm |
| Produkttype | Frokostbeholder |
| Produktfarve | Turkis |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Form | Rund |
| Anbefalet alder | Barn |
| Anbefalet køn | Dreng/Pige |
| Antal rum | 2 |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Højde | 40 mm |