UNOLD 38626 Edel
æggekoger - rustfrit stål/sort
Funktioner
| Æg kapacitet | 7 æg |
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Lågmateriale | Rustfrit stål |
| Justerbar tilberedningsgrad | Ingen |
| Indkapslet varmeelement | Ja |
| Kontroltype | Knap |
| Aftagelig låg | Ja |
| Ledningslængde | 0,8 m |
| Tilbehør, der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Låg med dampudstødning | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Lydalarm | Ja |
| Automatisk slukning | Ingen |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Ledningsopbevaring | Ingen |
| Kabelfarve | Sort |
Strømstyring
| Strøm | 360 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Strømstik | Type E/F (CEE 7/7) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 182 mm |
| Dybde | 158 mm |
| Højde | 164 mm |
| Vægt | 500 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Vejledningssprog | Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Polsk |
| Opskriftsbog | Ingen |
| Målebæger | Ja |
| Æggeprikker | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 166 mm |
| Pakkevægt | 700 g |
Andre funktioner
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA) |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE |
Logistik data
| 3 | 83 g |
| Vægt af plastemballage | 6 g |
| Vægt af anden emballage | 0,5 g |
| Pallens bruttolængde | 80 cm |
| Pallens bruttobredde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 175 cm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pallens bruttovægt | 200 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 6 stk |
| Produkter pr. pallelag | 14 stk |
| Produkter pr. palle | 252 stk |
| Forsendelseskasse (indvendig( GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 386268 |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 4 kg |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 4 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 366260 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 490 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 175 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 345 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,5 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 14 stk |
| Lag pr. palle | 3 stk |