Joseph Joseph Elevate 10527
Funktioner
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Designer | Joseph Joseph |
| Blad, farve | Rustfrit stål |
| Håndtag farve | Sort |
| Tåler opvaskemaskine | Ingen |
Emballeringsdata
| Antal produkter inkluderet | 5 stk |
| Pakkebredde | 133 mm |
| Pakkedybde | 133 mm |
| Pakkehøjde | 350 mm |
Tekniske detaljer
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA) |