Joseph Joseph 20017
Funktioner
| Produkttype | Greb gitter |
| Produktfarve | Grøn |
| Håndtag | Ja |
| Antal arbejdsområder | 2 |
| Glidsikker greb | Ja |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
Tekniske detaljer
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 295 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 30 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |