WMF Perfect Premium Schnellkochtopf 4,5 L,22 cm
Funktioner
| Fuld kapacitet | 4,5 L |
| Diameter | 22 cm |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Egnet til kogepladetyper | Keramisk, Gas, Halogen, Induktion |
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtag, antal | 2 |
| Aftageligt låghåndtag | Ja |
| Låg inkluderet | Ja |
| Oprindelsesland | Tyskland |
Vægt & størrelser
| Højde | 135 mm |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 250 x 407 x 200 mm |
| Pakkevægt | 3,97 kg |