Gefu SIVA Mehl- und Puderzuckersieb
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Materiale | Plast, Rustfrit stål |
| Håndtag | Ja |
| Form | Rund |
Vægt & størrelser
| Diameter | 10,5 cm |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Højde | 100 mm |
Emballage indhold
| Antal | 1 |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Materiale | Plast, Rustfrit stål |
| Håndtag | Ja |
| Form | Rund |
| Diameter | 10,5 cm |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Højde | 100 mm |
| Antal | 1 |