Gefu RANCHO Steakmesser-Set 6-teilig
Funktioner
| Produkttype | Knivsæt |
| Kokkekniv inkluderet | Ingen |
| Filletkniv inkluderet | Ingen |
| Udskæringskniv inkluderet | Ingen |
| Santokukniv inkluderet | Ingen |
| Brødkniv inkluderet | Ingen |
| Steakkniv inkluderet | Ja |
| Ostekniv inkluderet | Ingen |
| Skrællekniv inkluderet | Ingen |
| Hakkekniv inkluderet | Ingen |
| Udbeningskniv inkluderet | Ingen |
| Tomatkniv inkluderet | Ingen |
| Køkkensakse inkluderet | Ingen |
| Universalkniv | Ingen |
| Materiale, kniv | Stål |
| Håndtag, materiale | Træ |
| Tåler opvaskemaskine | Ingen |
| Håndtag funktioner | Ergonomisk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 225 mm |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 145 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 850 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 6 stk |