Gefu LEMON PRO Zitruspresse
Funktioner
| Materiale | Nylon, Plast, Rustfrit stål |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Saftbeholder | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 270 mm |
| Højde | 87 mm |
| Vægt | 520 g |
| Materiale | Nylon, Plast, Rustfrit stål |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Saftbeholder | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 270 mm |
| Højde | 87 mm |
| Vægt | 520 g |