SMEG HBAC11BL Stabmixer-Set, Aufsätze schwarz
Funktioner
| Produkttype | Fastgørelsessæt |
| Hakker | Ja |
| Piskeris | Ja |
| Piskemateriale | Rustfrit stål |
| Hakkerskålens volumen | 0,5 L |
| Hakkeknive form | S-formede |
| Hakkeknive materiale | Rustfrit stål |
| Ergonomisk håndtag | Ja |
| Skridsikkerhed | Ja |
| Kollisionsbestandig | Ja |
| Kapacitet | 1,4 L |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Produktfarve | Sort, Transparent |
Vægt & størrelser
| Vægt | 1,3 kg |
Emballage indhold
| Kartoffelmoser inkluderet | Ja |
| Bæger inkluderet | Ja |
| Låg inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| 3 | 640 g |
| Vægt af plastemballage | 20 g |
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 347 mm |
| Pakkehøjde | 442 mm |
| Pakkevægt | 2,85 kg |
| Pakketype | Box |