Sage the 3X Bluicer Pro Blender & Juicer
Funktioner
| Fjernbar skål | Ja |
| Type | Bordplade blender |
| Produktfarve | Børstet stål |
| Farvenavn | Brushed Stainless Steel |
| Låg med påfyldningshul | Ja |
| Låsning | Ja |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Automatisk slukning | Ja |
| Sikkerhedsafbryder | Ja |
| Let at skille ad | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Tilbehør, der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Ekstra plastikbeholder | Ingen |
| Væskeniveau indikator | Ja |
| Isknuserkniv | Ingen |
| Boksdimensioner (BxHxD) | 276 x 450 x 360 mm |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Kompatible produkter | the Vac Q Vacuum Pump |
Præstation
| Skål volumen | 1,5 L |
| Antal hastigheder | 10 |
| Hastighedskontrol type | Trin |
| Kontroltype | Knapper, Dreje |
| Impulsfunktion | Ja |
| Knusning af is | Ja |
| Vakuum blendning | Ja |
| Bærbar kande | Ja |
| Kande | Ja |
| Kande, kapacitet | 1,5 L |
| Kapacitet | 1,5 L |
| Smoothie-bæger | Ja |
| Antal forprogrammerede indstillinger | 5 |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
| Varmefunktion | Ingen |
| Selvrensende system | Ja |
| Variabel hastighed | Ja |
Materiale
| Husmateriale | Rustfrit stål |
Strømstyring
| Strøm | 1350 W |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Motoreffekt | 1350 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Strømstiktype | Type G |
Vægt & størrelser
| Bredde | 398 mm |
| Dybde | 360 mm |
| Højde | 450 mm |
| Vægt | 8,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 289 mm |
| Pakkedybde | 543 mm |
| Pakkehøjde | 550 mm |
| Pakkevægt | 10,7 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Knive i rustfrit stål inkluderet | Ja |
| Antal blade | 4 |
| Antal kopper | 1 stk |
| Blandekop med tud | Ja |
| Målebæger | Ja |
| Beskyttelsesdæksel | Ja |
| Muddler inkluderet | Ingen |
| Opskriftsbog | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |