Russell Hobbs Bronte stone Filterkaffeemaschine 26781-56
Præstation
| Kaffemaskine type | Semi-auto |
| Beholder til brygget kaffe | Kande |
| Volumen i kopper | 10 kopper |
| Kande, kapacitet | 1,25 L |
| Indbygget kværn | Ingen |
| Justerbar kaffestyrke | Ingen |
| Varmtvandsystem | Ingen |
| Holde varm funktion | Ja |
| Holde varm funktion, tid | 40 min. |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Produkttype | Filter kaffemaskine |
| Vandtank volumen | 1,25 L |
| Kaffetype | Malet kaffe |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Flere drikkevarer | Ingen |
| Kaffebrygning | Ja |
| Fremstilling af Espresso | Ingen |
| Fremstilling af Cappuccino | Ingen |
Ergonomisk
| Husmateriale | Glas, Plast, Rustfrit stål |
| Kontroltype | Knapper |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Timer | Ja |
| Vandmåler | Ja |
| Produktfarve | Guld, Stenfarve |
| Type af låg | Flip-top låg |
| Nem at rengøre | Ja |
| Beholder til materiale fra brygget kaffe | Glas |
| Nem at bruge | Ja |
| Aftageligt svingfilter | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 1100 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 260 mm |
| Dybde | 256 mm |
| Højde | 400 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 409 mm |
| Pakkedybde | 284 mm |
| Pakkehøjde | 258 mm |
| Pakkevægt | 2940 kg |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |