Bachmann 917.227 stikkontakt USB A + USB C Sort
Funktioner
| Sokkel type | USB A + USB C |
| Sokler, antal | 2 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Overspændingsbeskyttelse | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
Strømstyring
| Nominel spænding | 250 V |
| Nominel frekvens | 50/60 Hz |
| USB udgangsspænding | 15 V |
| USB udgangsstrøm | 3 A |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
Emballeringsdata
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |