Produkt nr: EFSOLAR45-TYPE-C
EAN: 4895251628679
Varenummer: F25176452
billigst-pricerunner
EcoFlow
EcoFlow
Producent: EcoFlow
Produkt nr: EFSOLAR45-TYPE-C
EAN: 4895251628679
Varenummer: F25176452
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(670,40 ekskl. moms)
Producent: EcoFlow
Produkt nr: EFSOLAR45-TYPE-C
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Solcellepanel fra EcoFlow til miljøbevidste eventyrere
Strømstyring
Vurderet effekt 45 W
Kortslutningsstrøm (Isc) 2.06 A
Spænding ved åben kredsløb (Voc) 25.6 V
Funktioner
Solarcelletype Monokrystallinsk silicium
Produktfarve Sort
Vandafvisende Ja
Kode for international beskyttelse (IP) IP68
USB-stik type USB Type-C
USB-port Ja
Antal USB-porte Ja
Emballage indhold
Brugervejledning Ja
Vægt & størrelser
Vægt 1.4 kg
Sammenfoldet, bredde 222 mm
Sammenfoldet, dybde 309 mm
Sammenfoldet, højde 40 mm
Bredde udfoldet 980 mm
Dybde, udfolder 309 mm
Højde i udfoldet tilstand 16 mm